Indiana Jones V. bude! Hrát v něm bude opět Harrison Ford

16.03.2016

Fanoušci nejoblíbenějšího profesora na světě Indiana Jonese se mohou začít těšit. Potvrzeno je totiž páté pokračování této tak oblíbené ságy. A hrát v něm bude zase Harrison Ford (73)!

Harrison Ford
Zdroj: Profimedia.cz

Film na točí Steven Spielberg (69), a to pro studio Disney. Film by měl jít do kin 19. prosince 2019, kdy bude ústřednímu hrdinovi sedmdesát šest let, film název zatím ještě nemá. První díl ságy byl natočen v roce 1981.

Harrison Ford se tak stává jedním z nejúspěšnějších herců, jak Star Wars, tak sága o Indiana Jonesovi se rozrůstá do stále dalších pokračování. A pokračování by se měl dočkat ještě další z jeho kultovních filmů, Blade Runner.

Doufejme jen, že se Harrison Ford zřekne svých hodně nebezpečných koníčků a natáčení se dočká ve zdraví! 

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Harrison Ford, Steven Spielberg

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
americké celebrity, američtí herci, americké filmy, Filmové novinky, Steven Spielberg režie, Hollywood, Harrison Ford foto, Harrison Ford Indiana Jones, Indiana Jones 5, Steven Spielberg filmy, Harrison Ford film, Harrison Ford online, Harrison Ford fotografie, Harrison Ford filmy, novinky z filmu, Harrison Ford novinky, Indiana Jones pokračování, Indiana Jones pátý díl, Harrison Ford role, Steven Spielberg novinky
TOPlist