Ian McKellen alias Gandalf z Hobita se přiznal, že bojuje s vážnou chorobou!

12.12.2012

Britský herec, který ve velkofilmu Hobit již počtvrté oblékl háv bílého čaroděje, trpí rakovinou prostaty! Ian McKellen (73) šokoval své fanoušky tvrzením, že s touto závažnou chorobou bojuje už sedm let!

Ian McKellen
Zdroj: Southbanksteve, wikipedia.org

Ian McKellen (73) se se svým trápením svěřil u příležitosti premiéry prvního filmu trilogie Hobit, který má podtitul Neočekávaná cesta, a v němž si opět střihl roli čaroděje Gandalfa, jehož si už zahrál ve všech třech dílech série Pán prstenů!

Britský herec tvrdí, že nádorové buňky v prostatě odhalila biopsie před pár lety. Zatím stále nehodlá podstupovat náročnou léčbu a chodí na pravidelné testy. Lékaři tak mohou hlídat, aby se zhoubné buňky nešířily dále do těla.

Čtěte také

Ian McKellen má "štěstí", že rakovina prostaty, která patří k nejléčitelnějším typům zhoubných nádorů, u něj byla odhalena včas. Herec tak snad prožije ještě dlouhý život a možná se po dvou oscarových nominacích a jednom Zlatém glóbu dočká dalšího ocenění.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ian McKellen

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, britské celebrity, herci, zahraniční herci, britští herci, Ian McKellen foto, Ian McKellen hobit, Ian McKellen gandalf, Ian McKellen film, Ian McKellen fotky, Ian McKellen nemoc, Ian McKellen choroba, Ian McKellen rakovina prostaty, Ian McKellen přiznání, Ian McKellen boj s rakovinou, Ian McKellen zdraví
TOPlist