I Simona Krainová má tetování. Co je na něm?

25.02.2016

Vy nemáte tetování? Pak jako byste ani nebyli. Uvědomila si to také modelka a herečka Simona Krainová (43), která se rozhodla vše okamžitě napravit!

Simona Krainová
Zdroj: Profimedia.cz

Simona pro tetování zvolila dost neobvyklé místo. Tatéra vpustila kousek pod loket. Naštěstí si zde nenechala vytetovat nějaký sladkobolný obrázek, nebo třeba data narození čí jména svých dětí, ale symbol číslice čtyři. Proč zrovna čtyřku, není doposud známo.

Nedávno opět Simona popíchla své fanoušky, když rozvířila starou debatu o tom, že je možné o čtyřicítce vypadat skvěle, a to bez zásahů chirurgů a hlavně bez spousty času a peněz k péči o sebe. Na Facebook totiž nahrála fotku své sestry, která je ještě starší než Simona a ve čtyřiceti osmi letech vypadá naprosto perfektně.

Simona tvrdí, že vstává v šest ráno a rozhodně není nějak extra bohatá. Přesto se jí prý povedlo zhubnout a skvěle se udržuje. Simona se ale stejně nezavděčila, podle mnohým prostě peníze ke skvělému vzhledu potřebujete a basta.

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Simona Krainová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
supermodelky, ceske modelky, sexy celebrity, české topmodelky, české supermodelky, Simona Krainová foto, české celebrity fotky, Simona Krainová sexy, Simona Krainová rodina, simona krainová móda, Simona Krainová modelka, Simona Krainová online, Simona Krainová fotografie, Simona Krainová tetování, Simona Krainová nové tetování, Simona Krainová vzhled, Simona Krainová styl, Simona Krainová tattoo, Simona Krainová postava, Simona Krainová cvičení, Simona Krainová život, krásné české celebrity
TOPlist