Hvězdu z Harryho Pottera chtěl zabít vlastní otec!

06.07.2010

Herečka Afshan Azad (22), která si v sérii o Harrym Potterovi zahrála studentku kouzelnictví, unikla jen o vlásek smrti. Její vlastní otec a bratr jí totiž chtěli zabít a mladá herečka tak nakonec musela hledat ochranu až u policie.Útok se odehrál v domě, kde celá rodina bydlela pohromadě. Její otec Abdul (54) a bratr Ashraf (28) se s herečkou nejdříve z neznámých důvodů pohádali. Po chvíli nakonec hádka přerostla ve rvačku a oba muži na dívku zaútočily pěstmi a kopanci. Tloukli jí hlava nehlava a ubohá Afshan tak nakonec skončila v nemocnici, naštěstí pouze s lehkými zraněními.

Oby výtečníci nakonec skončili v policejní cele a v současnosti čekají na soud. Herečka Afshan Azad si zatím léčí zranění a vypadá to, že se brzy uzdraví. Každopádně premiéru nového filmu Harry Potter a relikvie smrti, kde si zahrála Harryho kamarádku, už má pěkně pokaženou.

Více informací o nejnovějším filmu Harryho Pottera zde

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Afshan Azad

Kategorie:
Celebrity, Filmy, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, harry potter, herečky, Zahraniční celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, britské herečky, harry potter 7, harry potter Relikvie smrti, harry potter skandál, Afshan Azad skandál, Afshan Azad vražda, Afshan Azad soud, Afshan Azad otec, Afshan Azad foto, Afshan Azad fotky, Afshan Azad father, Afshan Azad brother, Afshan Azad bratr, Afshan Azad hinduismus, Afshan Azad hrozba smrti, Afshan Azad nebezpečí, Afshan Azad video, Afshan Azad youtube, Afshan Azad court, Afshan Azad photo, Afshan Azad pokus o vraždu, Padma Patil
TOPlist