Hvězdný reportér Tomáš Kraus nečekaně skončil v TV Nova!

23.10.2012

Moderátor, pro nějž je charakteristický chraplavý hlas a placatá čepice, už není zaměstnancem komerční televize! Tomáš Kraus (36) alias Hvězdný reportér a hvězda stejnojmenného pořadu se po mnoha letech spolupráce nečekaně rozloučil s TV Nova.

Tomáš Kraus
Zdroj: TV Nova

Tomáš Kraus (36) nebyl vůči médiím příliš sdílný, a tak se zmohl jen na prohlášení, že se s šéfredaktorem zpravodajství TV Nova dohodl na okamžitém ukončení spolupráce. Podle oficiální verze se moderátor "chce posunout dále" a hodlá využít zkušeností a kontaktů v jiné práci.

Podle bulvárních médií ovšem za jeho odchodem stojí jeden "zlý kolega" (to je teda eufemismus!), který proti moderátorovi tak dlouho intrikařil, až se Tomáš Kraus jednoho dne naštval a práskl dveřmi! Nemusí však litovat - díky jeho zkušenostem po něm určitě co nevidět sáhne jiná televizní stanice!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Tomáš Kraus

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátoři, čeští moderátoři, TV Nova, Nova Cinema, Tomáš Kraus foto, Tomáš Kraus fotky, Tomáš Kraus TV Nova, Tomáš Kraus Nova Cinema, Tomáš Kraus vyhazov, Tomáš Kraus odchod z televize, Tomáš Kraus pořad, Tomáš Kraus Hvězdný reportér, Tomáš Kraus televize, Tomáš Kraus moderování, Tomáš Kraus filmy
TOPlist