Hvězdná Sporty Spice a talent ze Slovenska představili v pořadu City Live svůj společný singl!

23.03.2014

Zpěvačka Melanie C navštívila Prahu a u této příležitosti se objevila, se zpěvákem Peterem Aristonem, v éteru Rádia City. Melanie C, známá díky svému účinkování v kapele Spice Girls, a slovenský pěvecký objev, Peter Ariston, přijali pozvání moderátora Petra Slívy a prozradili na sebe zajímavé věci.

melanie c
Mel C je kupodivu sama a tak jí to vyhovuje

Foto: Radio City

Melanie C na sebe práskla, že má ráda pivo, thajské jídlo a Prahu. Její nejoblíbenější doba je kdykoliv, když může jíst. V současné době u ní zřejmě láska prochází jen žaludkem, protože jak odpověděla na dotazy posluchačů, je sama, nezadaná, a tento stav jí naprosto vyhovuje.

peter ariston
Peter je vycházející hvězdou slovenské hudební scény

Foto: Radio City

V rozhovoru také došlo na otázku ohledně budoucnosti Spice Girls. Mel C prohlásila, že se občas vídává se svými bývalými kolegyněmi z této oblíbené kapely. Jsou kamarádky a jejich společné vystoupení na olympiádě v Londýně všechny bavilo. O znovuzrození Spice Girls neuvažují, ovšem to neznamená, že se společně na pódiu již neobjeví.

Peter Ariston je sice Slovák, ale v Praze žije už od patnácti. Má rád italskou kuchyni, červené víno, noční život a Londýn. Ve studiu představil dvě písně ze svého aktuálního alba. S Mel C společně zazpívali svůj nový singl "Cool As You", a také si dali duet původní verze písně "First Day Of My Life". Mel C také prozradila, že pilně pracuje na svém novém albu, které by mělo vyjít v příštím roce. A v rámci svého koncertního turné by se velmi ráda podívala také do Prahy.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Melanie C

Interpreti:
Spice girls

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, zpěváci, živé vystoupení, britské zpěvačky, slovenští zpěváci, Spice Girls, radio city, city live, vystoupení v rádiu, melanie c, peter ariston, mel c, sporty spice, melanie c Praha, mel c v praze, cool as you, first day of my life
TOPlist