Hvězdě Rychle a zběsile Vinu Dieselovi se narodila dcera, jmenuje se po zesnulém Walkerovi

24.03.2015

Česká premiéra Rychle a zběsile se blíží. Herec Vin Diesel (47) jako by si načasoval narození svého další dítěte, dcera se narodila před pár dny! Jméno dostala po zesnulém kolegovi Paulovi Walkerovi (†40).

Vin Diesel
Zdroj: Facebook

Holčička Vina Diesela dostala jméno Pauline a narodila se před týdnem jeho dlouholeté přítelkyni Palomě Jimenez. S fotkou své princezny se hned pochlubil na svém Instagramu a je sympatické, že taková hvězda jako Vin na rozdíl třeba od naší Michaely Ochotské nedělá s fotkou miminka žádné cavyky. Jde již o třetí Dieselovo dítě.

Paul Walker
Zdroj: Universal Pictures

Herec Paul Walker zahynul v listopadu předloňského roku při nehodě. Hvězda filmu o rychlých autech ve svém luxusním voze doslova uhořel. Bylo mu teprve 40 let, zůstala po něm dcera Meadow. Film Rychle zběsile má v našich kinech premiéru ve čtvrtek 26. března.

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Paul Walker, Vin Diesel

Filmy:
Rychle a zběsile

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké celebrity, zahraniční herci, američtí herci, děti celebrit, Paul Walker foto, Paul Walker Rychle a zběsile, svalnatí herci, Vin Diesel dcera, Vin Diesel žena, Vin Diesel partnerka, Vin Diesel dítě, Vin Diesel Rychle a Zběsile, Vin Diesel role, Vin Diesel filmy, Vin Diesel rodina, Vin Diesel rodinný život, Vin Diesel osobní život, zahraniční celebrity info, série Rychle a Zběsile, Paul Walker R.I.P
TOPlist