Hvězda Ulice Michaela Maurerová se bude vdávat!

05.04.2012

Populární pihovatá herečka se zasnoubila se svým dlouholetým přítelem, s nímž má dvě děti! Michaela Maurerová (32) se tak rozhodla, že po deseti letech žití na hromádce konečně vleze do chomoutu!

Michaela Maurerová
Zdroj: Česká televize

Michaela Maurerová (32), která je známá především jako ztřeštěná kadeřnice Digi ze seriálu Ulice, se bude v létě tohoto roku vdávat! Jejím vyvoleným bude "překvapivě" její dlouholetý partner, podnikatel Michal Kožíšek, s nímž má tříletá dvojčata Josefa a Magdalenu.

Čtěte také

Herečka žije se svým snoubencem už deset let, takže svatba se po tolika letech doslova nabízí. Prý půjde o klasickou veselku, i když se nejspíše odehraje na úřadě a nikoli v kostele, jak by se na klasický "katolický obřad" slušelo. No, však Míša nám dá do té doby určitě vědět!

Michaela Maurerová pochází z Havířova a jako herečka se objevila v pohádce Elixír a Halíbela, v komedii Experti a v televizních filmech P.F. 77 či Lakomec. Jako moderátorka vystupovala v pořadu Letadlo na ČT, v TV Óčko, jako či v pořadu TV Prima h.i.t.


Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Michaela Maurerová

Filmy:
Ulice

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, české herečky, české seriály, Michaela Maurerová fotky, Michaela Maurerová sexy, zásnuby celebrit, Michaela Maurerová foto, Michaela Maurerová zásnuby, Michaela Maurerová zasnoubení, Michaela Maurerová svatba, Michaela Maurerová sňatek, Michaela Maurerová přítel, Michaela Maurerová partner, Michaela Maurerová milenec, Michaela Maurerová seriál, Michaela Maurerová Ulice
TOPlist