Hvězda Talentu Eva Burešová se spojila s kapelou Venefica!

14.11.2012

Mladá zpěvačka a rocková skupina představují videoklip, v němž nechybí záběry z prosluněné podzimní Anglie! Rocková Venefica, která letos na jaře vydala album Drowning Soul Syndrome, uvedla minulý týden v premiéře videoklip k pilotnímu singlu Chains.

eva
Eva Burešová si užívá v postýlce s rockerem...
Foto: Promo

Klip Chains se natáčel se v průběhu měsíce září a doplňující záběry pak kapela pořídila na cestě do severoanglického Doncasteru, kde v půlce října odehrála první zahraniční koncert, a to rovnou na největším tamním festivalu věnovaném tetování Tattoo Jam 2012.

Ve videoklipu nečekejte kapelu, kterak řeže to bicích a kytar. Klip k písni Chains je totiž dějový a zahrálo si v něm všech pět členů kapely Venefica společně se zpěvačkou Evou Burešovou. Příběh klipu přesně odráží to, o čem je text a v podstatě zároveň i celé koncepční album Drowning Soul Syndrome ...

Video je především o hlavním hrdinovi celého alba, o jeho imaginární životní lásce a o tom, jak to všechno nevesele dopadne. Zbrusu nový klip Chains ale není jediným projektem, do kterého Venefica talentovanou zpěvačku zainteresovala.

Eva Burešová tak bude speciálním hostem Venefica Unplugged Exclusive – dvou netradičních vánočních koncertů, které Venefica odehraje v jazzových klubech. První z nich se uskuteční v olomouckém Jazz Tibet Clubu v sobotu 8. prosince 2012, druhý pak v klubu Jazztime v Praze ve středu 12. prosince 2012.

Během více než dvouhodinového koncertu zazní krom skladeb z obou řadových alb, která Venefica dosud vydala, upravených do akustické podoby, také několik světových rockových hitů. Nebudou chybět ani zajímavé duety a nečekaná překvapení.

Předprodej vstupenek na koncerty, které mají omezenou kapacitu, probíhá přímo v klubech nebo si lístky můžete obstarat přímo v e-shopu na oficiálních stránkách skupiny Venefica.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Eva Burešová

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, Eva Burešová foto, Eva Burešová Talent, Eva Burešová fotky, Eva Burešová klip, Eva Burešová videoklip, Eva Burešová Venefica, Eva Burešová rock, Eva Burešová video, rockové kapely, Venefica klip, Venefica videoklip, Venefica Chains, Eva Burešová Chains, Venefica hudba
TOPlist