Hvězda Spidermana, Kirsten Dunst, je krásná i bez make-upu!

14.06.2014

Americká herečka Kirsten Dunst (32) byla vždy příkladem pohledné holky od vedle, sympatické dívky, která nikdy nešokovala skandály, ale naopak vždy působila velmi přirozeně. Těžko se divit, že i bez makeupu je to stále ona a vypadá prostě skvěle!

Kirsten Dunst
Zdroj: Profimedia.cz

Zatímco některá hvězda nejde bez make-upu ani vyvenčit svého psa, Kirsten Dunst jsou všichni paparazzi jedno a klidně se takto vypraví i na schůzku. Nedávno si vyšla bez použití jakýchkoliv líčidel do kavárny a na rande s přítelem a vypadala naprosto úchvatně.

A co bylo na Kirsten to nejhezčí? Zcela jistě tvář rozzářená úsměvem! S kamarádkou se Kirsten bavila skvěle, vztah s přítelem Garrethem Hedlundem také nepoznamenávají žádné katastrofy, v Londýně krásně svítilo sluníčko, tak co řešit?

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kirsten Dunst

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
krásné herečky, krásné blondýnky, paparazzi fotky, paparazzi foto, Kirsten Dunst foto, slavné herečky, Celebrity bez make-upu, celebrity paparazzi foto, Hvězda Spidermana, Kirsten Dunst sexy foto, Kirsten Dunst herečky, Kirsten Dunst paparazzi foto, herečka ze Spidermana, Spiderman hlavní herečka, Kirsten Dunst paparazzi, paparazzi fotky celebrit, celebrity paparazzi fotky
TOPlist