Hvězda Avatára Sam Worthington prý napadl fotografa. Ten tvrdí pravý opak!

26.02.2014

Sam Worthington, hlavní postava v Avatárovi, musí již podruhé čelit podezření z toho, že napadl druhou osobu. Tentokrát se jedná o bulvárního fotografa.

Sam Worthington
Zdroj: Miramax Films

Pochopitelně šlo o hercovu přítelkyni, vůči které se chová velmi ochranářsky. Jistý bulvární fotograf fotil jeho dívku dokonce několik hodin, poté se výpovědi obou stran se rozbíhají. Podle Lary Bingle, hercovy přítelkyně, ji fotograf doběhl a prudce ji nakopl do holeně.


Fotografův obhájce však upozorňuje na to, že takové jednání bulvárního fotografa nedává absolutně smysl a že se celá událost seběhla tak, že naopak Lara Bingle vyvolala rvačku, do které se navíc ještě zapojil její přítel, herec Sam Worthington.

Čtěte také

O všem pochopitelně rozhodne soud. Jisté je, že to, že v minulosti herec již jednou napadl obsluhu restaurace a také to, že se před policisty po rvačce oháněl svým hvězdným statusem, mu příliš nepomůže!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sam Worthington

Filmy:
Avatar

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Kauzy,

Tagy:
paparazzi, Sam Worthington Avatar, bulvární novináři, Hvězda Avatára, útok na fotografa, Lary Bingle rvačka, Lary Bingle Sam Worthington, Sam Worthington útok, Sam Worthington rvačka, Sam Worthington útok na fotografa, Sam Worthington attack, Sam Worthington rvačky, Sam Worthington herec, Sam Worthington role, paparazzi rvačky, paparazzi útoky
TOPlist