Hurá! Lindsay Lohan má po osmi letech v podmínce!

29.05.2015

Poněkud problematické dítě Hollywoodu Lindsay Lohan (28) má zase na nějakou dobu vystaráno. Skončila jí totiž osmiletá podmínka. Začne zlobit nanovo?

Lindsay Lohan
Zdroj: Profimedia.cz

Drogy, alkohol, jízda pod vlivem a hlavně neustálé opakování těchto činů přivedlo americkou herečku do nemalých problémů. Fotky Lindsay, jak je zvěčňována na policejní stanici, obletěly svět. Nutno podotknout, že nyní se Lindsay už nějakou dobu slyší, a i když tu a tam je vyfotografována na nějakém tom večírku, nedopustila se zatím nějakého excesu.

S největší pravděpodobností se Lindsay držela, neboť se nad ní vznášela hrozba podmínky. Ta je ale po osmi letech konečně pryč. Lindsay také letos v květnu odpracovala nucené práce, a to po dva týdny každý den osm hodin. Napravila se osmadvacetiletá herečka, nebo začne řádit nanovo? 

Fandím
29 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Lindsay Lohan

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, zahraniční modelky, americké modelky, zahraniční herečky, Lindsay Lohan foto, Lindsay Lohan drogy, Lindsay Lohan alkohol, Lindsay Lohan novinky, Lindsay Lohan Instagram, Lindsay Lohan závislost, Lindsay Lohan fotografie, Lindsay Lohan online, Lindsay Lohan podmínka, Lindsay Lohan konec podmínky
TOPlist