Hurá! Hollywoodská star Kate Winslet je potřetí těhotná!

05.06.2013

Oscarová herečka si půl roku po svatbě s třetím manželem pořídila také třetí dítě! Kate Winslet (37), která si o dva roky mladšího milionáře Neda RocknRolla (36) vzala loni v prosinci, velmi rychle naplnila své manželství.

Kate Winslet
Zdroj: Profimedia.cz

Kate Winslet (37), která má tak nyní s každým ze svých manželů jedno dítě, by měla porodit někdy koncem roku. Herečka má s prvním mužem, britským režisérem Jamesem Threapletonem dvanáctiletou dceru Miu Honey a otcem devítiletého syna Joea Alfieho je její druhý manžel, oscarový režisér Sam Mendes.

Čtěte také

Držitelka Oscara i ceny Emmy a dvojnásobná nositelka cen BFTA a Zlatého glóbu se se synovcem miliardáře Richarda Bransona seznámila v srpnu roku 2011 v Karibiku a už rok poté se rozhodli vstoupit do manželství. No, to víte, když vám takový boháč nabídne sňatek, dlouho se nerozmýšlíte!


Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kate Winslet

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, britské herečky, Kate Winslet fotky, těhotné herečky, těhotné celebrity, Kate Winslet sexy, Kate Winslet foto, kate winslet těhotenství, Kate Winslet manžel, Kate Winslet partner, Kate Winslet těhotná, Kate Winslet třetí potomek, Kate Winslet třetí dítě
TOPlist