Hugh Laurie alias Dr. House přijede zazpívat do Prahy!

24.04.2013

Britský herec a hudebník, známý jako představitel populárního doktora, zavítá do Kongresového centra se svou kapelou! Hugh Laurie (53) se představí v trochu jiné roli, než jak jej známe - ukáže svůj talent coby zpěvák a klavírista.

Hugh Laurie
Zdroj: Fido, wikipedia.org

Hugh Laurie (53), který se proslavil jako cynický a nevrlý Dr. Gregory House, přijede do české metropole jistě dobře naladěn a předvede ze sebe to nejlepší.

Herec, který za svou životní roli v serálu Dr. House dostal dva Zlaté glóby, dva ceny Screen Actors Guild a šest nominací na cenu Emmy, svou muzikou možná vyléčí nejednu bolavou duši ...

Hugh Laurie by měl v Kongresovém centru vystoupit již v červenci tohoto roku, společně se svou kapelou The Copper Bottom Band. Všestranný umělec vydal za svou "krátkou hudební kariéru" už dvě alba - v roce 2011 Let Them Talk a v tomto roce Didn´t It Rain.

Fandím
17 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Hugh Laurie

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, britské celebrity, herci, zahraniční herci, britští herci, muzikanti, seriál Dr. House, britští muzikanti, zahraniční muzikanti, Gregory House, Hugh Laurie Dr. House, Hugh Laurie Gregory House, Hugh Laurie reklama, Hugh Laurie foto, Hugh Laurie hudba, Hugh Laurie fotky, Hugh Laurie Česko, Hugh Laurie návštěva Prahy, Dr. House Česká republika, Hugh Laurie koncert
TOPlist