Hugh Jackman přemýšlí nad návratem k Wolverinovi

18.01.2018

Asi každému ukápla nejedna slza při konci loňského úspěšného komiksového trháku Logan. Důvodů k tomu měli diváci hned několik. Film totiž jednak popisoval smrt Wolverina, jednoho z nejznámějších X-Menů, ale zároveň byl i hereckým koncem Hugha Jackmana (49) v roli tohoto nebezpečného mutanta.

Hugh Jackman

Ten totiž před samotným natáčením oznámil, že bude Logan jeho posledním ztvárněním stejnojmenné komiksové postavy. Tohle oznámení rozesmutnilo nejednoho fanouška série, jelikož Jackman umí vystihnout komiksového Logana téměř dokonale.

Nyní se však zdá, že by si australský herec mohl své rozhodnutí přeci jen rozmyslet. Po nedávném odkoupení Fox Studios studiem Marvel se totiž X-Meni mohou dostat do MCU (Marvel Cinematic Universe) a tak je více než pravděpodobné, že je uvidíme na jednom plátně spolu například s Avengery.

Sebastian Stan (35), který v MCU ztvárňuje Winter Soldiera alias Buckyho Barnese se nedávno svěřil, že se s Jackmanem o jeho možném návratu k roli Wolverina nedávno bavil.

„Nedávno jsem seděl vedle Hugha Jackmana a protože mě nenapadlo nic trapnějšího, tak jsem se ho zeptal, jestli se náhodou nepotkáme u nějakého filmu. Na to mi pár věcí odpověděl, ale víc prozradit nemůžu. Jinak bych se určitě dostal do problémů.

Sebastian Stan

Ptal jsem se ho na to, protože mi pořád vrtalo hlavou, jestli je Logan posledním filmem, kde bude hrát Wolverina. On mi na to řekl, že už nad tím také delší dobu přemýšlí. Takže nevím. Třeba se ještě vrátí,“ popsal jejich setkání Stan.

Poprvé hrál Jackman Wolverina v jednom z prvních úspěšných superhrdinských filmů, v původních X-Men z roku 2000. Od té doby ztvárnil rozzuřeného mutanta s adamantiovou kostrou ještě osmkrát a fanoušci si ho zamilovali. Byla by proto škoda, kdyby své drápy pověsil na hřebík. Obzvlášť teď, když se může ve filmu objevit po boku Iron Mana, Kapitána Ameriky nebo Strážců Galaxie.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Hugh Jackman, Sebastian Stan

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
mutanti, Hugh Jackman filmy, Wolverin, Wolverin pokračování, Sebastian Stan filmy, mutanti postavy
TOPlist