Hugh Hefner se potřetí oženil s o šedesát let mladší milenkou!

01.01.2013

Majitel magazínu Playboy vlezl do chomoutu patrně naposledy ve svém životě! Hugh Hefner (86) a o šedesát let mladší Crystal Harris (26), která by mohla být jeho vnučkou, si řekli ANO přesně na Silvestra!

Hugh Hefner
Zdroj: Profimedia.cz

Hugh Hefner (86) a Crystal Harris (26) se měli brát poprvé už před rokem a půl, ale tehdy se blonďatá modelka splašila a těsně před svatbou svému movitému, starému a chlípnému milenci zdrhla. Pan Playboy chvíli truchlil, ale nakonec jí odpustil (i když může mít blondýnek, kolik si zamane) a zkusil to s ní podruhé!

Čtěte také

Obřad proběhl v luxusním sídle zakladatele pánského časopisu v poslední den roku 2012 a šťastní novomanželé hned zveřejnili svou svatební fotografii na sociální síti Twitter. Crystal Harris se dokonce obětovala a změnila si příjmení na Hefner. Tak snad jim pár let to manželství vydrží ...

Čtěte také

Hugh Hefner byl už dvakrát ženatý. Jeho první manželkou byla Mildred Williams, s níž žil v letech 1949 až 1959, a druhou modelka a herečka Kimberley Conrad, kterou si vzal v roce 1989 a s níž se rozvedl v roce 2010.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Hugh Hefner

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, youtube, americké celebrity, americké modelky, Playboy girl, Playboy girls, blondýny, youtube video, youtube com, pánský magazín, milionáři, podnikatelé, zahraniční podnikatelé, Hugh Hefner Playboy, krásné blondýny, playboy dívky, američtí podnikatelé, američtí milionáři, Hugh Hefner foto, Hugh Hefner svatba, Hugh Hefner sňatek, Crystal Harris svatba, Crystal Harris sňatek, Hugh Hefner fotky, Crystal Harris návrat, Crystal Harris foto, Hugh Hefner veselka, Crystal Harris veselka
TOPlist