Hugh Grant očekává čtvrté dítě v průběhu čtyř let

14.10.2015

To je ale samec! Britský herec Hugh Grant (55) čeká čtvrté dítě, a to se švédskou televizní producentkou  Annou Eberstein. Bude to jeho druhé dítě s touto ženou.

Hugh Grant
Zdroj: Tine Hemeryck, wikipedia.org

Kdo by si ale myslel, že s Annou bude mít logicky krom čtvrtého také třetí, tedy předchozí dítě, spletl by se. Hugh Grant se prvně stal otcem v roce 2011, tehdy mu dítě povila tehdejší přítelkyně Tinglan Hong, a to dceru Tabithu.

Vzápětí přichází na scénu Anna Eberstein, které se Hughem narodil v roce 2012 syn John Mungo. Hugh Grant se však navrátil k Tinglan, které se narodil také chlapec, syn Felix.

Čtvrté dítě však čeká opět s Annou Eberstein a my se vsadíme, že to bude dívka, aby byla zachována rovnováha! Zda s matkou svých dvou dětí ale Hugh vydrží, je opravdu ve hvězdách. My to tipujeme opět na návrat k Tinglan

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Hugh Grant

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
britské celebrity, zahraniční herci, Hugh Grant foto, britští herci, Hugh Grant rodina, zahraniční celebrity novinky, britský bulvár, Hugh Grant ženy, Hugh Grant novinky, Hugh Grant xdíťe, Hugh Grant čtvrté dítě, Hugh Grant partnerky, Hugh Grant milenky, britští herci foto
TOPlist