Hugh Grant je prý trojnásobným otcem!

29.01.2014

Hugh Grant oslavil již 51.narozeniny, ale jeho chuť prohánět ženské sukně nemizí. A rozhodně také ne jeho potence. Podle odhalení britského magazínu The Sun je Hugh dokonce trojnásobným otcem!

Hugh Grant
Zdroj: Tine Hemeryck, wikipedia.org

Ačkoliv je britský herec Hugh Grant vyhlášeným starým mládencem, který si na své samotě zakládá, ve skutečnosti vše může být úplně jinak! Dovedete si představit, jak Hugh houpá na kolenech hned tři malé prcky?

A přece by právě taková situace mohla nastat. Hughovi se totiž v letech 2011 a 2012 narodily tři děti. Inspiroval se evidentně u našeho Bolka Polívky, neboť každému dítěti dopřál jinou matku.

Čtěte také

Doposud se vědělo, že Hugh v roce zplodil dítě s čínskou herečkou Tinglan Hong, se kterou ovšem nežil. Volné pole působnosti tak mohl ještě v tom samém roce zúročit další vztahem, tentokrát se švédskou televizní producentkou Annou Elisabeth Eberstein, která mu měla pro změnu povít chlapečka. O Annu se prý stará velmi dobře, avšak historie se opakuje – ani s ní nežije. Kolikrát se ještě bude historie opakovat?

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Hugh Grant

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
britské celebrity, velká británie, britští herci, slavní herci, celebrity děti, Hugh Grant otec, Hugh Grant rodič, Hugh Grant děti, The Sun, trojnásobný otec, rodičovství celebrit, slavní britští herci, Anglicko, Velká Británie bulvár, anglický bulvár
TOPlist