Hudební přehlídka Sázavafest začala v Benešově!

03.08.2012

Letošní dvanáctý ročník otevřel své brány již ve čtvrtek 2. srpna 2012! Hudební festival, který se už podruhé koná v Benešově u Prahy, bude trvat až do neděle!

sazava
Foto: Promo

Festivalovou atmosféru odstartovala v Balbínce kapela Iglů a pokračování se konalo na dalších čtyřech stagích, kde budou k vidění, ale zejména k poslechu kapely jako Wohnout, Smažený zelený rajčata, Kamil Střihavka, Rybičky 48 a večer rozjede v tanečním rytmu Promopro Dance Hall producent Époque Noir.

Čtěte také

V pátek odstartuje hudební maraton v pravé poledne opět Balbínka a během dne se vystřídají takové hvězdy, jakými jsou mexičtí Molotov, Fun Lovin’ Criminals, Sak Noel, Mike Candys, Death By Chocolate a další. Z české scény jmenujme Buty, Anetu Langerovou, Mig 21, Nightwork a v Balbínce zazní také reggae ride.

Sobotní nejnáročnější festivalovou párty předvedou francouzští Lyre Le Temps, kapela Mandrage, Tomáš Klus, Chris Sadler, Frantic Sunday a dočkáme se konečně hlavní hvězdy festivalu, kterou je dýdžej Paul Oakenfold! Bohužel původně ohlášené hlavní hvězdy - Kaiser Chiefs a Skindred - svou účast zrušily. V neděli se areál (nikoli stanové městečko) uzavře v 06:00, kdy bude festival oficiálně ukončen. 

Díky jedinečnému umístění festivalu v blízkosti centra mají také účastníci festivalu možnost zakoupit si vše potřebné i nepotřebné v obchodech ve městě Benešov. Festivalový program obdrží zdarma každý návštěvník při vstupu do areálu nebo v informačním stánku.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Paul Oakenfold

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, youtube, zpěváci, youtube video, hudební festival, youtube com, hudební festivaly, hudebníci, čeští hudebníci, hudební kapely, zahraniční hudebníci, muzikanti, zahraniční kapely, Sázavafest, Sázavafest foto, Sázavafest photo, Sázavafest Benešov, festival Sázavafest, Sázavafest Zelený ostrov, Benešov, Zelený ostrov, Sázavafest 2012
TOPlist