Hrůza! Letadlo se zřítilo a před tím škrtlo o most!

04.02.2015

K hrůzné nehodě došlo na Tchaiwanu. Menší letadlo společnosti TransAsia Airways se zřítilo poblíž hlavního města Tchaj-pej. Ještě před pádem letadlo narazilo do mostu. Již nyní je jasné, že nepřežilo 12 lidí, desítky dalších se však pohřešují.

Foto: LiveLeak.com

Letadlo mířilo z Tchaj-peje na čínský ostrov Kinmen. Letadlo prý mělo problémy s tahem motorů. Brzo po startu nedokázal stroj nabrat výšku, naklonil se a ze záběrů je jasné, že se blížil k mostu nakloněný. Na mostě zavadil o vůz taxi služby a o vozovku, posléze se zřítil do řeky.

Mnoho lidí tak zůstalo uvězněno v trupu letadla. Na palubě bylo 53 cestujících a pět členů posádky. V současné době probíhají záchranné práce, letadlo se zapíchlo do dna řeky. Pacienti, kteří byli v předku letadla, jsou prý mrtví.

Kategorie:
Celebrity, Videa,

Tagy:
liveleak.com, šokující video, šokující videa, brutální videa, Letadlo, havárie letadla, letadlo most Tchaj-pej, Tchaj-pej nehoda letadla, nehoda letadla Tchaiwan, TransAsia Airways, TransAsia Airways letadlo, TransAsia Airways nehoda letadla, TransAsia Airways srážka letadla, TransAsia Airways neštěstí, havárie letadel, srážky letadel, brutální nehody, brutální srážky, brutální havárie
TOPlist