Hříšný tanec se vrací! Kdo si zahraje Baby a Johnyho?

26.02.2016

Jak to tak vypadá, nastává období, kdy se navracíme do devadesátých let. Po Pobřežní hlídce by se měl oživit další ikonický snímek tohoto období, Hříšný tanec!

Patrick Swayze
Zdroj: Profimedia.cz

Kdo by tento film nemiloval? Kdo by někdy nepoužil hlášku „Moje Baby nebude sedět v koutě!“ ? Hříšný tanec by se měl vrátit jako tříhodinový televizní film. Roli Johnyho, kterou naprosto jedinečně a charismaticky ztvárnil tragicky zesnulý Patrick Swayze, by měl získat Colt Prattes, který účinkoval třeba v klipu Try od Pink.

Ten ale bude mít velmi těžkou úlohu. Plno fanoušků filmu totiž dopředu hlásá, že nehodlají špinit Patrickovu památku a na film s Coltem se prostě dívat nebudou. Baby bude hrát Abigail Breslin (19) z Little Miss Sunshine.

Abigail Breslin
Zdroj: Profimedia.cz
 

Divákům se také nelíbí délka filmu: „Původně měl film hodinu čtyřicet minut, co dalšího ještě v tom filmu chtějí říct?“ ptají se. Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Abigail Breslin, Patrick Swayze

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
Hříšný tanec film, Hříšný tanec comeback, Hříšný tanec herci, Hříšný tanec herec, Hříšný tanec Patrick Swayze, Patrick Swayze role, Patrick Swayze film, Patrick Swayze herec, Dirty Dancing, Dirty Dancing comeback, Colt Prattes, Colt Prattes video, Colt Prattes role, Colt Prattes Try, Colt Prattes tanec, Colt Prattes youtube, Abigail Breslin herečka, Abigail Breslin Hříšný tanec, Abigail Breslin role
TOPlist