Hraný film o panence Barbie odložen až na rok 2020

25.01.2018

Že vám film o dětské hračce přijde jako naprostý nesmysl? No, nedivíme se. Ale je potřeba mít na paměti, že filmy založené na hračkách pro děti nejsou v Hollywoodu žádnou novinkou. Některé jsou dokonce velmi úspěšné a spustily i celé filmové série. Stačí se podívat na Transformers nebo LEGO příběh.

Ne všechny však mají takový úspěch jako výše zmíněné filmy. Například Bitevní loď z roku 2012, kde jednu z hlavních rolí ztvárnila zpěvačka Rihanna, propadla jak u kritiků, tak u návštěvníků kina. Původně byla v plánu celá série o této hře, ale po slabých ohlasech byly plány na další pokračování zcela opuštěny.

Podobný osud potkal i sérii G. I. Joe, která je stejně jako nadcházející Barbie, založena na oblíbených hračkách firmy Hasbro. G. I. Joe jsou vojáčci z elitní vojenské jednotky, které je něco jako Barbie pro kluky. Tato série se sice jednoho pokračování dočkala, ale tam její příběh na filmovém plátně skončil.

Rihanna

„Růžově“ to momentálně nevypadá ani pro film o panence Barbie. Původní plány na film vznikly už v roce 2015 a hlavní roli si měla zahrát americká komička Amy Schumer (36). Tu však zanedlouho vystřídala Anne Hathaway (35) a zdálo se, že se pomalu může začít natáčet.

Nyní však Sony odsunulo premiéru Barbie z letošního roku až na rok 2020. Anne Hathaway navíc v současné době pracuje na několika dalších projektech, jako je Debbie a její parťačky (ženská verze Dannyho parťáků), Serenity, Nasty Women, The Lifeboat a dalších.

Do 8. května roku 2020 však zbývá ještě hodně času, a tak nezbývá než doufat, že se snad harmonogram herečky známé především z filmů jako Deník princezny, Ďábel nosí Pradu nebo Temný rytíř povstal trochu pročistí. 

Celebrity:
Rihanna

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
panenka barbie, Barbie, barbie film, Rihanna filmy
TOPlist