Hra o kámen: Dokument o jedné maloměstské taškařici!

14.12.2012

Dokumentární film je posledním českým snímkem roku 2012 uvedený v kinech! Absurdní maloměstské drama s názvem Hra o kámen se odehrává v Novém Boru a v hlavních rolích vystupují jeden lokální lídr politické strany, jeden starosta a dva prezidentští kandidáti.

hra
Foto: News and Communications Co.

Dokumentární film režiséra Jana Geberta Hra o kámen sleduje absurdní maloměstské drama, které propukne v severočeském městě Nový Bor poté, co místní radnice odhalí na městském hřbitově pomník osmi zavražděným sudetským Němcům.

Šedesát let vytěsňovaná minulost náhle vypluje na povrch a už není cesty zpět. Na příběhu starosty Nového Boru a místního lídra strany Zemanovců sledujeme spor, jež rychle překročí hranice města a směřuje v tragikomických peripetiích k závěrečné volební bitvě. 

Dokumentární film Hra o kámen je ve vybraných českých kinech k vidění od 12. prosince 2012.

Filmy:
Hra o kámen

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, české filmy, čeští režiséři, režiséři, český film, Právě v kinech, dokumenty, české dokumenty, dokumentární filmy, dokumentaristé, čeští dokumentaristé, Hra o kámen foto, Hra o kámen fotky, Hra o kámen video, Hra o kámen trailer, Hra o kámen dokument, Hra o kámen premiéra, Hra o kámen ukázka, Hra o kámen film, Jan Gebert režie, Jan Gebert film, Jan Gebert dokument, Jan Gebert Hra o kámen
TOPlist