Hra na hraně: Napínavý příběh ze světa on-line videoher!

27.09.2013

V hlavních rolích amerického krimidramatu září Ben Affleck a Justin Timberlake! Film Hra na hraně, který podle scénáře Davida Leviana a Brian Koppelmana natočil režisér Brad Furman, pojednává o napjatém vztahu obchodního zakladatele a jeho chráněnce.

hra
Foto: CinemArt

Richie (Justin Timberlake) zjistí, že byl při falešné on-line hře podveden a okraden. Odcestuje tedy do Kostariky, kde sídlí magnát Ivan Block (Ben Affleck), jenž má tyto hry pod svou kontrolou. A právě jeho chce Richie obvinit z podvodu.

Block jej však odradí od pomsty a získá na svou stranu příslibem nesmírného bohatství. Jenže pak se Richie Richie dozví znepokojující pravdu o svém dobrodinci a agenti z FBI se jej snaží donutit, aby Blocka prásknul a pomohl jim ho dostat za mříže. Začíná největší hazardní hra jeho dosavadního života ...

Režisér Brad Furman má za sebou jen dva celovečerní snímky - průměrné krimi Úlovek (2007) a kritiky i diváky oceněné drama Obhájce (2011). Jeho třetí film Hra na hraně zatím podle prvních reakcí nedosáhne úrovně jeho druhého snímku.

Zručně zrežírovaná krimi sice těží z aktraktivní světa on-line videoher a také z hereckého obsazení, ale jinak přináší jen tuctové drama s morálním ponaučením, že hazard je fujtajbl!

Americké krimidrama Hra na hraně/Runner Runner je v českých kinech vidění od 26. září 2013.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
David Costabile, Justin Timberlake, Gemma Arterton, Anthony Mackie, Ben Affleck, Brad Furman

Filmy:
Runner

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Brad Furman film, Brad Furman režie, Brad Furman Hra na hraně, Brad Furman Runner Runner
TOPlist