Hotel Transylvánie aneb Co se děje u Dráculů doma!

03.10.2012

Animovaná komedie se podívá za život rodiny hraběte Draculy z trochu jiného úhlu pohledu! Film Hotel Transylvánie ukazuje, že i pán temnot je "normálním", ale možná až přehnaně starostlivým otcem rodiny, který by pro svou dceru udělal naprosto cokoliv ...

hotel
Foto: Falcon

Dracula není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí.

Vše o filmu Transylvania zde!

Dracula si však drží obyčejné smrtelníky dál od těla, aby ochránil Mavis, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu, což je myšlenka, která Draculu skutečně děsí!

Původně ruský režisér Genndy Tartakovsky (42) je autorem celé řady krátkých animovaných filmů a seriálů jako třeba Dexterova laboratoř nebo Star Wars: Clone Wars. Jeho prvním celovečerním filmem se však stal teprve "dráculovský" Hotel Transylvania.

Americká animovaná komedie Hotel Transylvánie/Hotel Transylvania má v českých kinech premiéru 4. října 2012.

Fandím
33 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
David Spade, Kevin James, Molly Shannon, Selena Gomez, Adam Sandler, Fran Drescher, Steve Buscemi

Filmy:
Hotel Transylvánie

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, animovaný film, animované filmy, Hotel Transylvánie foto, Hotel Transylvánie fotky, Hotel Transylvánie video, Hotel Transylvánie trailer, Hotel Transylvánie premiéra, Hotel Transylvánie ukázka, Hotel Transylvánie film, Hotel Transylvánie komedie, Genndy Tartakovsky režie, Genndy Tartakovsky film, Genndy Tartakovsky Hotel Transylvánie
TOPlist