Honza Nedvěd se počtvrté oženil - Pavlinka mu bez odmlouvání řekla Ano!

13.10.2012

Tak jsme se toho přece jenom dočkali! Slavný písničkář si na koncertu v Lucerně vzal svou o 35 let mladší milenku! Honza Nedvěd (66) a Pavlína Jirásková (31) si v pátek večer řekli ANO po třináctiletém vztahu přímo na jevišti před vyprodaným sálem!

Jan Nedvěd
Zdroj: Reprofoto TV Prima

Jan Nedvěd (66) opravdu nekecal a počtvrté vlezl do chomoutu! Svatba se konala - podle slibu - během jeho koncertu v pražské Lucerně těsně před desátou hodinou večer, kdy šťastný pár přímo před zraky fanoušků oddal starosta Prahy 1.

Čtěte také

Zatímco Honzovi šel za svědka jeho bratr, muzikant František Nedvěd (65), o 35 let mladší Pavlíně Jiráskové, které písničkář přezdívá něžně Pavlinka, obřad osvědčila její sestra.

Svatba proběhla civilním způsobem a na závěr obřad tenhle nenapravitelný romantik zazpíval své novomanželce slavný hit Valčíček, kde se říká, že "fakt mi nevadí, že nos jak bambulku máš, ani já nejsem žádnej ideál".

Honza si nemohl vybrat vděčnější píseň, kterou zahájil své čtvrté manželství ... Dojatá Pavlinka pak v radosti nad tím, že už je provdána, hodila do davu fanoušků a fanynek svatební kytici a koncert pokračoval dál.

Čtěte také

Naše redakce je ráda, že to nakonec takhle dopadlo! Vždyť ještě na jaře letošního roku to málem vypadlo na katastrofu. Pavlínka se totiž zničehonic od svého zestárlého partnera odstěhovala k matce. Po pár měsících trucování se ale umoudřila a souhlasila se svatbou, i když s výhradou, že děti už plodit nebudou.

Spermoň Honza Nedvěd je ale jiného názoru a plánuje, že se svou láskou ještě počne nějakého člobrdu! Tak budeme držet palce, Jendo!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jan Nedvěd

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, čeští zpěváci, Honza Nedvěd, Honza Nedvěd fotky, Honza Nedvěd svatba, Honza Nedvěd lolitky, Honza Nedvěd milenka, Honza Nedvěd přítelkyně, Honza Nedvěd pavlínka, Honza Nedvěd zvrhlík, Honza Nedvěd sňatek, Honza Nedvěd čtvrtá svatba, Honza Nedvěd sex, Honza Nedvěd mladá milenka, písničkáři, čeští písničkáři, Honza Nedvěd foto, Pavlína Jirásková foto, Pavlína Jirásková fotky, Pavlína Jirásková svatba, Pavlína Jirásková sňatek
TOPlist