Honza Musil rozmnožil rodinu!

30.10.2015

Moderátor Honza Musil (48) sice prodělal před více jak lety comming out a přiznal, že objektem jeho zájmu jsou muži, ale přesto se může pochlubit hned dvěma dcerami z manželství, které uzavřel jako mladičký jinoch. Nyní se svěřil, že se jeho rodina rozmnožila!

Jan Musil
Zdroj: Facebook

Ne, Honza si nepořídil další děťátko, ale miminko do jeho rodiny přes to přibylo. Šlo o miminko psí: „To je naše malá Fanynka (Františka). Francouzský buldoček udělal naší rodinu kompletní!“ napsal nadšený Honza.

Ten při té příležitosti ukázal také neméně fešného přítele, kterého s Honzou zřejmě spojuje kromě toho, že si i on nechal narůst plnovous, také láska ke psům. Honza Musil je velkým milovníkem psů, na jeho zahradě se neprohání nikdy jen jeden pes, ale hned několik. 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jan Musil

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští moderátoři, Jan Musil foto, sexy muži, francouzský buldoček, Honza Musil foto, Honza Musil facebook, slavní moderátoři, Honza Musil gay, Honza Musil partner, Jan Musil pes, Jan Musil rodina, Jan Musil děti, slavní čeští gayové, Honza Musil comming out, Jan Musil comming out, sexy Češi, Jan Musil buldoček
TOPlist