Hon na lovkyni Michaelu Fialovou! A může za to smrt lva Cecila…

03.08.2015

O Michaele Fialové jsme zde již psali. Jde o mladou a velmi půvabnou profesionální lovkyni, která klidně loví vzácná divoká zvířata a ještě se trojemi chlubí. Nyní se proti ní opět zvedl hněv veřejnosti, za což může její vyjádření ohledně smrti lva Cecila. A tentokrát je v tom zcela nevinně.

Foto: Facebook / Michaelka's hunting (3x)

Michaela má dost hraniční názory. Například ZOO považuje za týrání zvířat, velkochovy také, ale na druhou stranu schvaluje komerční lov za konkrétních pravidel. Nedávno se vyjádřila ke smrti lva Cecila, který byl v Africe zákeřně zabit, i když byl ochočený a ochotně pózoval turistům. Michaela zabití lva odsoudila, avšak se vyjádřila, že jí vadí hysterie, která se kolem jeho smrti ve světě zvedla.

Lev Cecil 

„Tak se plačící ochranáři můžou poskládat a koupit zvířátko z game farmy, můžu nabídnout třeba nosorožce cena 45 tis eur za odstřel, a nebo za jeho záchranu. To by mě zajímalo kolik plaček mi napíše ze zvíře vyplatí a zachrání!“ napsala celkem konstruktivní návrh Michaela.

Deník Blesk však ve své „korektnosti“ celé toto vyjádření překroutil a napsal, že Michaela zabití lva schvaluje a že si dělá srandu z těch, které jeho smrt vzala… Jak je vidět, Blesk se rád přiživí na nenávisti vůči Michaele a ještě ji rád rozdmýchá…

 

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Michaela Fialová foto, Michaela Fialová fotografie, Michaela Fialová online, Michaela Fialová lov, Michaela Fialová lovkyně, Michaela Fialová trofeje, česká lovkyně, Michaela Fialová novinky, Michaela Fialová lev Cecil, Michaela Fialová Cecil, Michaela Fialová výroky, Michaela Fialová sexy foto, Michaela Fialová sexy fotky, česká lovkyné foto, lev Cecil, lev Cecil video, leb Cecil youtube
TOPlist