Holllywoodské diety? Kdepak Michael Douglas si pochutnává na české kachně se šesti!

19.12.2014

Celebrita světového formátu, hollywoodský herec Michael Douglas (70) už nějaký ten den dlí v Praze. Natáčí zde totiž film o špionce CIA, kterou ztvárňuje Noomi Rapace (34). Ta zde pobyla ještě s Orlandem Bloomem (37) před několika týdny, nyní zde můžete potkat Michaela Douglase, třeba jak si pochutnává na kachně a k tomu popíjí plzeňské!

Michael Douglas
Zdroj: Facebook / Michael Douglas

Michael se nedávno stavil pěkně pozdě v restauraci na Malé Straně, kde si poručil kachnu. Evidentně mu chutnala, protože ji označil za „lahodnou“ a s fotkou z hostiny se také pochlubil na svém Facebooku. Jenom je záhadou, proč na fotce pózuje se dvěma noži.

Michael před pár lety onemocněl rakovinou hrtanu, ze které se přímo zázračně ozdravil. V současné době je zase při síle a z nemocného starce se zase stal mužem s chutí do života.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Orlando Bloom, Noomi Rapace, Michael Douglas

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
praha, hollywoodske celebrity, hollywoodské hvězdy, Hollywood, diety, Hollywood zprávy, nejslavnější herci, hollywoodští herci Praha, Michael Douglas Praha, Michael Douglas kachna, Michael Douglas Malá strana, Michael Douglas Facebook, Michael Douglas natáčení, Michael Douglas natáčení v Praze, Michael Douglas Česko, Michael Douglas v Praze, Michael Douglas jí kachnu, Michael Doglas nový film, Michael Douglas filmy, Michael Douglas role
TOPlist