Hlas Česko Slovensko vyhrála sympatická favoritka Lenka Hrůzová!

19.06.2014

Tak tohle vítězství tolik překvapivé nebylo – Lenka Hrůzová totiž na vítězství aspirovala celkem jasně! Potetovaná dívka s divokou minulostí si z výhry doslova sedla na zadek!

Lenka Hrůzová / Foto: Profimedia.cz

Superfinále Hlasu se účastnili čtyři zpěváci, tři dívky a jeden chlapec. Jak podotknul moderátor Leoš Mareš (38), je zajímavé, že vlastně ani jednoho z nich si jejich kouč nevyvolil sám, ale ujal se ho poté, co se ho zbavil kouč konkurenční.

Finalisté zpívali tak těžké písně jako třeba ústřední melodii z Tenkrát na západě Jednou se vrátím od Věry Špinarové (62), nebo Golden Eye od Tiny Turner (74) a vesměs si vedli dobře, takže rozhodovat musely hlavně sympatie, které diváci k jednotlivým finalistům chovali.

První místo nakonec vybojovala svěřenkyně Pepy Vojtka (48) Lenka Hrůzová, kterou si díky množství tetování a piercingu diváci jistě velmi dobře zapamatovali. Lenka se tak může radovat z výhry více jak dvou milionu korun, které prý z části polepí její dluhy.

Její předchozí život prý nebyl tak docela růžový a zahrnoval i bezdomovectví a drogy! Podaří se jí nastartovat jiné životní osudy a pořádnou kariéru?

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins, Leoš Mareš, Marta Jandová, Michal David, Josef Vojtek, Majk Spirit, Lenka Hrůzová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
česká superstar, hudební soutěže, hudební reality show, lenka hrůzová, hudební show, Hlas finále, Hlas Česko Slovensko, Hlas Česko Slovensko finále, Hlas Česko Slovensko vítěz, Hlas Česko Slovensko vítězství, Hlas Česko Slovensko konec, Hlas Česko Slovensko vítězka, Lenka Hrůzová Hlas, Lenka Hrůzová youtube, Lenka Hrůzová fotky, Lenka Hrůzová vítězka Hlasu, Lenka Hrůzová výhra, Hlas Česko Slovensko výhra, Hlas vítězství, Hlas Česko Slovensko youtube
TOPlist