Hilary Swank se po šesti letech rozešla s přítelem!

21.08.2012

Dvojnásobná držitelka Oscara opustila svého agenta a milence v jedné osobě! Hilary Swank (38) a její přítel John Campisi se po téměř šesti letech vztahu rozešli již letos v květnu!

Hilary Swank
Zdroj: Larry Truett, wikipedia.org


Hilary Swank (38), která většina léta strávila natáčením filmu Mary & Martha v jižní Africe, až teprve nyní potvrdila, že se svým partnerem už není čtyři měsíce. Důvod rozchodu nicméně neuvedla, takže můžeme jen spekulovat, co za tím bylo. Jejich vztah začal už někdy v listopadu 2006.

Čtěte také


Herečka, která je nositelkou dvou Oscarů a dvou Zlatých glóbů za herecké výkony v hlavních rolích ve filmech Kluci nepláčou (1999) a Million Dollar Baby (2004), byla v minulosti jednou vdaná. V letech 1997 až 2006 byl jejím manželem herec Chad Lowe (44), ale manželství zůstalo bezdětné.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Hilary Swank

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, rozchod celebrit, Hilary Swank fotky, Hilary Swank foto, Hilary Swank charita, Hilary Swank Oscar, Hilary Swank přítel, Hilary Swank milenec, Hilary Swank partner, Hilary Swank konec vztahu, Hilary Swank agent, Hilary Swank rozchod
TOPlist