Herečka Vlastina Svátková se dočkala, má třetího kluka

09.05.2017

Herečka Vlastina Svátková (36) se stala zasloužilou matkou, přivítala třetího potomka. 

Vlastina Svátková
Zdroj: Instagram

"Původně jsme jeli na výlet do Terezina, ale nakonec mu stačil dnešní datum a státní svátek. Matyáš, náš hrdina," směje se Vlastina na footografii s manželem a synkem. Ten na sebe nechal chvíli čekat.

Před týdnem si Vlastina dokonce myslela, že rodí, ale nakonec skončila v nemocnici na kapačkách a užila si celkem dramatickou noc i bez porodu: "Prvního syna jsem rodila při podepisování hypotéky na byt. Třetího jsem začala včera, při prohlídce domu našich snů. Jediného domu, na kterém jsme se po roce intenzivního hledání nového bydlení s mým mužem shodli. Nakonec se malý rozhodl, že se ještě nenarodí. Že tohle bude ten výlet, na který jsme chtěli o víkendu jet. A matrace na zemi bude ta hotelová postel, na které jsme chtěli spát. Nasmáli jsme se tak, že mi dvakrát vystřelila guma na měření ozev u monitoru, v noci jsme se k sobě pevně tiskli, když jsme za dveřmi poslouchali jeden super rychlý porod koncem panevním a jeden akutní rychlý porod císařským řezem. A ráno nás poslali "z wellnesu" zpátky domů. Připravené na všechno. I na to, že kouzla se dějou kdykoliv, ale na Čarodějnice moc ne..." 

Po skoro deseti dnech čekání se tedy Vlastina konečně svého prince Matyáše dočkala, gratulujeme

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vlastina Svátková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
děti celebrit, třetí dítě, Gangster K vlastina svátková, vlastina svátková dítě, vlastina svátková třetí dítě, vlastina svátková herečka, třetí kluk, třetí dítě herečky, vlastina svátková vztah, vlastina svátková rodina, vlastina svátková muž, vlastina svátková těhotenství
TOPlist