"Herečka" Vlaďka Erbová září v novém českém filmu!

19.10.2011

Vlaďka Erbová (30) si zahrála manželku hlavního hrdiny v televizním snímku Sráči! Silikonová modelka dostala teprve svou druhou filmovou roli v životě!

Vlaďka Erbová
Zdroj: ShowBiz.cz

Vlaďka Erbová (30) si už v roce 2008 střihla malou roli v komedii Bobule, kde si zahrála sekretářka pana Boučka. Ale teprve teď dostala modelka skutečnou filmovou úlohu, kde ukáže nejen své tělesné kvality, ale také herecké schopnosti. Vlaďka ztvární postavu Evy v novém televizním filmu režiséra Roberta Sedláčka jménem Sráči, jehož původní název byl Krysy.

Oním titulním "sráčem" však není míněna Vlaďka Erbová, ale Jiří Bartoška a Jaroslav Plesl, kteří si zahráli hlavní role dvou zkorumpovaných policistů. Právě herec Jaroslav Plesl alias Dan bude v novém snímku manželem vnadné krásky.

Čtěte také

Je překvapivé, že si Vlaďku vybral do filmu zrovna Robert Sedláček, který rozhodně nepatří k tvářím bulvárního tisku (na rozdíl od silikonové krasavice) a jehož filmy navštěvují jen filmoví fajnšmekři. O to víc by si měla Vlaďka role vážit ...

Modelka ve filmu, resp. v titulcích vystupuje pod svým skutečným jménem, teda jako Vladimíra Erbová! To zní hrozně, co? Drama Sráči vstoupí na televizní obrazovky České televize 6. listopadu 2011 a už teď se těšíme na to, až uvidíme, jak si naše Vlaďka s rolí poradí!

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Vlaďka Erbová

Filmy:
Bobule, Sráči

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, celebrity foto, české celebrity foto, bulvár, český bulvár, Vlaďka Erbová fotky, Vlaďka Erbová foto, silikonové modelky, Vlaďka Erbová video, Vlaďka Erbová film, Vlaďka Erbová filmová role, vlaďka erbová filmová postava, vlaďka erbová Sráči, Sráči film, modelky ve filmu, Bobule film, Sráči Česká televize
TOPlist