Herečka Veronika Arichteva se stará o opuštěné děti v Africe, tuhle holčičku našli na smetišti

30.07.2017

Veronika Arichteva (31) se vydala na dovolenou do Keni, kromě safari a pláží ale navštěvuje také místní sirotčinec. 


Veronika Arichteva
Zdroj: Instagram


Od téhle herečky jsme zvyklí hlavně na srandu, je tedy poněkud  netypické, pokud zabrousí na vážnou nótu jako u svých příspěvků z poslední dovolené, kterou tráví v Africe, v Keni. Zde se totiž vypravila do místního sirotčince Diani children village, kde se zeptala, zda by se zde nějaký čas nemohla starat o děti. 

Na charitu má jasný názor: "Klasická adopce na dálku a spousta jiných podobných charit, jak jsou ve světě prezentovány, mnohdy nefungují tak, jak doufáme, když jim pošleme svoje peníze. Ty děti někdy vůbec ani neexistují. V Diani childrens village děti mají jídlo, oblečení, domov a můžou chodit do školy. Peníze získavají od lidí, mecenášů, sponzorů, ale i díky svým malým projektům."

A tak zde Veronika pomáhá. Na obrázku je s holčičkou Blessing, která měla jako jedna z mnoha původně drsný osud: "Před šesti měsíci jí našli jako dvoudenní miminko na smetišti. Měla ještě pupeční šňůru. Takhle nalezených dětí je v sirotčinci spousty. Odhozených v igelitové tašce na ulici. Jednoho chlapečka našli v septiku a jiného v lese, pod nánosem brouků."

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Veronika Arichteva

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
sirotčinec, Veronika Arichteva Facebook, Veronika Arichteva focení, Veronika Arichteva dovolená, herečka veronika arichteva, veronika arichteva bikiny, veronika arichteva děti, veronika arichteva afrika, opuštěné děti afrika, veronika arichteva opuštěné děti, veronika arichteva charita
TOPlist