Herečka Jodie Foster se provdala, ale za ženu!

24.04.2014

O tom, že pro herečku Jodie Foster jsou objektem jejích zájmů ženy, se spekuluje již delší dobu. Její nedávná svatba, kdy si vzala svou přítelkyni fotografka Alexandru Hedison nebyla takovým překvapením.

Jodie Foster
Zdroj: Franz Richter, wikipedia.org

Poslední oficiální vztah však měla Jodie s mužem, a to s otcem svých dvou synů. Tento svazek se však rozpadl v roce 2008 a od té doby byla Jodie Foster oficiálně sama. Minulý rok se však herečka seznámila s fotografkou Alexandrou, ke které zahořela city.

A ty nedávno obě zpečetily i oficiálně. Zajímavé je, že fotografka a herečka Alexandra již chodila s mediálně velmi známou osobou, a to s moderátorkou Ellen deGeneres.

Bližší podrobnosti sňatku nejsou bohužel známy. Jisté pouze je, že se Jodie vdala v Kalifornii, což je jeden ze sedmnácti amerických států, které sňatky osob stejného pohlaví umožňují. Takže hodně štěstí, Jodie!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jodie Foster, Ellen DeGeneres

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
lesbičky, gay, gay celebrity, lesbický vztah, lesbické herečky, Jodie Foster lesbička, Herečka Jodie Foster, Jodie Foster svatba, Jodie Foster gay, Jodie Foster lesbická svatba, Jodie Foster gay svatba, Jodie Foster manželka, Jodie Foster partnerka, lesbické svatby, lesbičky svatby, gay herečky, Jodie Foster lesbický vztah, svatby lesbiček, Alexandra Hedison
TOPlist