Herečka Jessica Alba porodila druhou dceru!

15.08.2011

Jessica Alba (30) o víkendu přivedla na svět dceru, které dala jméno Haven Garner! Otcem dítěte je její manžel Cash Warren, se kterým už má tříletou dceru Honor Marii.


Jessica Alba má další holku!
Foto: pinguino, wikipedia.org

Jessica Alba (30), která se tak stala již podruhé matkou, se s přírůstkem do rodiny pochlubila na sociální síti Facebook. Dcera Haven Garner se narodila v sobotu a v době porodu vážila 3,4 kilogramu a měřila 48 centimetrů. Herečka je šťastná a všem hned poděkovala za podporu během těhotenství.

Čtěte také


Americká kráska, která se proslavila filmy Fantastická čtyřka nebo Si City - město hříchu, se za svého manžela provdala v květnu 2008 a hned měsíc po svatbě se jim narodila první dcera Honor Marie. Co se týče přízvisek svých dcer, Jessica Alba nijak nevybočuje z trendu zahraničních celebrit dávat dětem zvláštní jména. Prostě Hollywood!

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Cash Warren, Jessica Alba

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, americké herečky, krásky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, americké celebrity, americké modelky, zahraniční herečky, Jessica Alba video, Jessica Alba photo, Jessica Alba foto, Jessica Alba sexy, producenti, američtí producenti, Cash Warren father, Honor Marie Warren, Cash Warren otec, Cash Warren child, Cash Warren dítě, Jessica Alba dcera, Jessica Alba delivery, Jessica Alba porod, Jessica Alba druhá dcera, dcera Haven Garner, porod celebrit, Haven Garner Warren
TOPlist