Herečka Eva Mendes čeká své první miminko s Ryanem Gosslingem!

30.07.2014

Ačkoliv by se zdálo, že herečka Eva Mendes (40) na mateřství rezignovala a že ve svých čtyřiceti letech zůstane bezdětná, naštěstí se zadařilo a herečka již za dva měsíce očekává narození prvního potomka!

Eva Mendes
Zdroj: Instagram Eva Mendes

Krásná Eva Mendes zplodila své první dítko s neméně krásným hercem Ryanem Gosslingem, takže výsledek bude jistě stát zato! Ryan Gosslin (33) je o sedm let mladší než Eva Mendes a pro oba půjde o první zkušenost s rodičovstvím. Herec vyrůstal bez otce, takže už před časem prohlásil, že by chtěl být se svými dětmi co nejčastěji.

Ryan Gosling
Zdroj: Warner Bros. Pictures / Ben Glass

Eva a Ryan spolu randí více jak tři roky, nešlo ale vždy o zcela pevný vztah. Pár se několikrát rozešel a  zase dal dohromady. Děti s Ryanem plánovala Eva již delší dobu, ale Ryan byl nerozhodný. Až nyní se podařilo Evě Ryana zlomit. Doufejme, že jí nastávající otec již necukne! Svatbu tedy pár zatím neplánuje.

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Eva Mendes, Ryan Gosling

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, herečky, americké herečky, krásky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, americké modelky, zahraniční herečky, celebrity photo, zahraniční herci, kanadské celebrity, Eva Mendes foto, kanadští herci, Eva Mendes sexy, Eva Mendes milenec, Eva Mendes partner, Eva Mendes dítě, Ryan Gosling dítě Ryan Gosling fotky
TOPlist