Herečka a modelka Jaime Pressly se rozvádí!

29.01.2011

Hvězda seriálu "Jmenuje se Earl" Jaime Pressly (34) opouští po dvou letech svého manžela! Důvodem rozvodu jsou prý nepřekonatelné rozdíly mezi partnery.


Jaime Pressly
Foto: wikipedia.org

Americká herečka a modelka Jaime Pressly už podepsala rozvodové papíry, a tak se její manželský svazek stane za pár týdnů minulostí. Rozvod už řeší soud v Los Angeles a pár také oficiálně oznámil, že žijí odděleně. Manžel Simran Singh zřejmě se vším souhlasí, čímž odpadají zbytečné problémy ...


Ukázka ze seriálu Jmenuju se Earl!

Jaime Pressly a Simran Singh, jež se vzali v září 2009 v Malibu, neměli spolu žádné děti. Herečka však vychová vlastního tříletého syna Deziho z předchozího vztahu.

Herečka byla za svůj herecký výkon v seriálu Jmenuju se Earl nominována na Zlatý Glóbus a také za něj získala televizní cenu Emmy.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jaime Pressly

Filmy:
Jmenuju se Earl

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, americké herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, americké celebrity, americké modelky, zahraniční herečky, Jaime Pressly foto, rozpad manželství, Jaime Pressly divorce, Jaime Pressly rozvod, Jaime Pressly husband, Jaime Pressly manžel, Jaime Pressly photo, Jaime Pressly konec, Jaime Pressly end, Jaime Pressly separation, Jaime Pressly konec vztahu, Simran Singh, Simran Singh husband, Jmenuju se Earl ukázka, Jmenuju se Earl video, Jmenuju se Earl seriál, My Name Is Earl video
TOPlist