Herec Val Kilmer prvně přiznal rakovinu

01.05.2017

Herec Val Kilmer (57) dlouhou dobu popíral, že by onemocněl rakovinou, toto slovo použil prvně až nyní. 


Val Kilmer
Zdroj: Instagram


Val, který se proslavil třeba rolí v Top Gunu, vyloženě odmítal, že touto nemocí trpí. Přitom byl viděn pohublý a s otvorem po tracheostomii v krku. To, že má rakovinu hrtanu pak prohlásil jeho kamarád Michael Dougles, ale Val Kilmer tvrdil, že je jen špatně informovaný.

Až nyní se Val svěřil v internetnové odpovědně na stránkách Reddit s tím, že u něj probíhalo "léčení rakoviny" a tím přiiznal, že nemocí trpěl. O Valovi bylo také známo, že věří hlavně alternativní léčbě. Val nyní prohlásil, že Michael Dougles měěl pravdu: "Snažil se mi pomoci, protože jsem zmizel a lidé se ptali, kde jsem. Stále nezním normálně, takže si lidé myslí, že se ještě léčím," odpověděl Val Kilmer na otázku, jak to bylo s jeho rakovinou.

Jak je vidět, po léčbě nemoci se stále potýká s problémy se svými hlasivkami. Stejnou nemocí onemocněl i JIří Pomeje, který se také bojí, že po náročné léčbě přijde o hlasivky, hlavní pracovní nástroj. 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Val Kilmer

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Val Kilmer rakovina, Val Kilmer sekta, Val Kilmer rakovina hrtanu, val kilmer michael douglas, val kilmer hlasivky, val kilmer léčení rakoviny
TOPlist