Herec Miroslav Hanuš baví! O Petře Kvitové si prý myslel, že vyrábí nádobí!

03.07.2015

Petra Kvitová je naše nejlepší tenistka, v současné době bojuje o další titul ve Wimbledonu, známá a vážená osobnost. Přesto se však najdou tací, kterým je neznámá, a to i mezi herci. Nedávno pobavil velmi veselou historkou z natáčení scénárista Jan Malinda, který se podílel na přípravě Všechnoparty.

Miroslav Hanuš
Zdroj: Reprofoto

Na natáčení pořadu prý pozvali jak Petru Kvitovou (25), tak Miroslava Hanuše (52) (který velmi často ztvárňuje policisty), který se sám charakterizuje, že je herec „lehce staromódního typu s romanticko-skautskými ideály“, profesionální sportovce prý neuznává, známé obličeje nepoznává, zároveň jde ale o skromného a slušného člověka.

Petra Kvitová
Zdroj: Petra Kvitová Archiv

A tak, když v zákulisí čekal na vystoupení, Petře se představil i s uvedením profese, což Petra v čase své obrovské slávy neučinila. „Jestli se můžu zeptat, čím se zabýváte, že vás pozvali?“ otázal se herec.

Petra podala Mirkovi Hanušovi vítěznou trofej, zlatý wimbledonský talíř. Herec si talíř prý prozkoumal a následně pravil: „Pěkná práce, poctivá! A vy to nádobí jako vyrábíte?“ Reakce Petry není bohužel známá, ale věříme, že se musela královsky bavit! 

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Miroslav Hanuš, Petra Kvitová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
České celebrity, Česká Televize, čeští herci, české tenistky, Petra Kvitová foto, Petra Kvitová fotografie, Petra Kvitová online, Petra Kvitová Všechnoparty, Miroslac Hanuš foto, Miroslac Hanuš fotografie, Miroslac Hanuš online, Miroslac Hanuš herec, Miroslac Hanuš vtipy, Miroslac Hanuš Všechnoparty, Všechnoparty, pořady Česká televize
TOPlist