Herec, který hrál malého Anakina Skywalkera, je zavřený v psychiatrické léčebně

11.04.2016

Pamatujete na roztomilého chlapce, který hrál malého Anakina Skywalkera, ze kterého později vyrostl zloduch Darth Vadder? Herec Jake Lloyd (27), který ho ztvárnil, má v reálu právě k temné straně poněkud blízko.

Jake Lloyd
Zdroj: Profimedia.cz

V černu Jakea zadrželi policisté, když ujížděl příliš vysokou rychlostí. Řítil se sto šedesát kilometrů za hodinu, policisté ho však dostihli a vsadili za mříže. Nyní se z vězení dostal, ale na svobodu nebyl přesto propuštěn.

Jeho matka totiž policii oznámila, že se její syn léčí se schizofrenií a že je nebezpečný sobě i svému okolí, a tak putoval do psychiatrické léčebny. Kdy, jak a zda se odsud dostane, je ve hvězdách. Vše totiž záleží na posouzení lékařů. 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jake Lloyd

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
američtí herci, Hollywood, americký bulvár, dětské hvězdy, Jake Lloyd foto, Jake Lloyd online, Jake Lloyd fotografie, Jake Lloyd policie, Jake Lloyd schizofrenie, Jake Lloyd léčení, Jake Lloyd léčba, Jake Lloyd zatčení, Jake Lloyd soud, Jake Lloyd Skywalker, Darth Vadder, Darth Vadder herec, mladý Darth Vadder, Anakin Skywalker, Anakin Skywalker herec
TOPlist