Herec Jiří Maryško vlepil zastupiteli facku

06.03.2014

V Ústí nad Labem to vře. Zdejší známou scénu, slovutný Činoherní klub, chtějí zrušit. Situace je naprosto vyhrocená a gradovala až ve facku, kterou uštědři herec Jiří Maryško.

Jiří Maryško
Zdroj: Cinoherak.cz

V úterý v Ústí zasedali zastupitelé a vyřkli definitivní výrok ohledně zrušení divadla. V současné podobě divadlo končí a je otázka, co bude dále. Během zasedání vyřkl místní zastupitel Jan Eichler určité výroky na adresu herce Maryšky a toho, že v divadle bydlí prakticky zdarma.

Herec přítomný na zasedání už tehdy křičel, že zastupitel lže. To mu však nestačilo a po skončení zasedání si na Eichlera počkal a uštědřil mu facku: „Myslím, že ta facka padnout musela," řekl Maryško. Radní, který je i ve správní radě divadla se k němu prý zachoval jako Jidáš.

Divadlo v současné době nemá prostředky ani na únorové výplaty, ani na zaplacení nájmu a míří k likvidaci. Případ napadení zastupitele byl předán přestupkové komisi města, i když byl nejprve vyšetřován policií jako trestný čin. Za facku tak herci hrozí pokuta.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jiří Maryško

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Skandály,

Tagy:
rvačka, Herec Jiří Maryško, Jiří Maryško facka, Jiří Maryško facka zastupiteli, Jiří Maryško rvačka, facka zastupiteli, Činoherní klub, Činoherní klub Ústí, Činoherní klub Ústí nad Labem, Jan Eichler, Jan Eichler facka, Jan Eichler Maryško, Eichler Maryško facka, facka video, Eichler Maryško rvačka, Eichler Maryško bitka
TOPlist