Herec Jan Skopeček byl v ohrožení života!

07.09.2011

Známý herec Jan Skopeček (86) byl hospitalizován kvůli podezření na mrtvici! Hvězda seriálu Tři chlapi v chalupě a představitel různých rozšafných dědků a loajálních slouhů včera odpoledne skončil s vysokým tlakem v nemocnici.

Jan Skopeček
Zdroj: Bioscop

Jan Skopeček (86) se v úterý dopoledne podrobil plánované preventivní návštěvě u lékaře, která dopadla nadmíru dobře. Avšak po návratu domů si začal stěžovat na nevolnost. Přivolaný doktor mu naměřil vysoký tlak, a tak herce raději hned hospitalizovali. Jeho žena, herečka Věra Tichánková (91), která se sama potýká s těžkou cukrovkou, byla ze stavu svého manžela pochopitelně velice vyděšená. Naštěstí podezření na mrtvici se nepotvrdilo.

Herec, který má za sebou operaci srdce, při níž dostal umělou chlopeň, je i přes svůj vysoký věk stále aktivní. Jan Skopeček se naposledy objevil v pohádce Dešťová víla, ale diváci si jej asi nejvíce pamatují jako pana Nováka z filmové série Kameňák anebo jako dědečka z komedií Bobule a 2Bobule.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jan Skopeček

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, nemoci celebrit, choroby celebrit, Jan Skopeček, Jan Skopeček mrtvice, Jan Skopeček nemoc, Jan Skopeček nemocnice, hospitalizace, Jan Skopeček foto, Jan Skopeček dědek, Jan Skopeček fotky, Jan Skopeček nevolnost
TOPlist