Herec David Schwimmer se stal otcem dcery!

24.05.2011

Představitel Rosse ze seriálu Přátelé se dočkal vytouženého dítěte! Jeho manželka, fotografka Zoe Buckman (25) porodila 8. května v New Yorku dceru, které dali jméno Cleo Buckman Schwimmer!


David Schwimmer odolává svodům Jennifer Aniston v seriálu Přátelé!
Foto: gdcgraphics, wikipedia.org, Warner Bros. Television

Herec David Schwimmer (44), který se nejvíce proslavil jako Ross v americkém seriálu Přátelé, se stal otcem poprvé v životě. Britskou fotografku Zoe Buckman (25) si vzal loni v červnu po tříleté známosti.

Čtěte také


Oba manželé jsou pochopitelně velmi šťastní (to už tak při narození potomka bývá). Zřejmě nechtěli, aby je novináři bombardovali všetečnými otázkami, a tak informaci o porodu zveřejnili až nyní.

David Schwimmer se v poslední době věnuje nejen herectví, ale také filmové režii. Do kin v minulém roce přišel snímek Trust a teď herec pro změnu pilně natáčí, resp. dabuje Melmana v komedii Madagaskar 3.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
David Schwimmer

Filmy:
Přátelé

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, seriálové hvězdy, David Schwimmer foto, David Schwimmer photo, David Schwimmer Friends, David Schwimmer Přátelé, David Schwimmer child, David Schwimmer dítě, David Schwimmer manželka, David Schwimmer husband, David Schwimmer otec, Zoe Buckman, Zoe Buckman pregnant, Zoe Buckman child, Zoe Buckman dítě, seriál přátelé, Cleo Buckman Schwimmer, Zoe Buckman porod, Zoe Buckman delivery, Zoe Buckman daughter, Zoe Buckman dcera, David Schwimmer dcera, David Schwimmer daughter
TOPlist