Helena Vondráčková čelí exekuci kvůli dluhu u návrhářky!

28.03.2013

Zpěvačce hrozí, že přijde o veškerý nemovitý majetek, na který je vydán exekuční příkaz k prodeji! Helena Vondráčková (65) totiž podle TV Barrandov dluží jedné módní návrhářce, která se rozhodla, že se bude domáhat svých peněz!

Helena Vondráčková
Zdroj: TV Barrandov

Helena Vondráčková (65) je ve svízelné životní situaci kvůli dluhu 400 tisíc korun, které prý nezaplatila módní návrhářce Daně Dobřichovské. Exekuce byla uvalena na všechny nemovitosti slavné zpěvačky, včetně vily v Řitce u Prahy, pozemků v Líšnici, parcel v rodných Slatiňanech i zahrady v Přísece u Světlé nad Sázavou.

Čtěte také

Popová hvězda, která se v poslední době proslavila všelijakými soudními spory, exekuci médiím již potvrdila. Tím pádem se nemusíme bát, že by její manžel a věčný sudič Martin Michal podal na všechny novináře (včetně nás!) trestní oznámení nebo žalobu jen proto, že jsme o tom informovali. 

Helena Vondráčková se ovšem údajný dluh nechystá zaplatit, protože podle ní je exekuce naprosto neoprávněná a neodůvodněná. Že by další spiknutí mocných?

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
13 antifanoušků
Celebrity:
Helena Vondráčková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, manažeři, čeští manažeři, Helena Vondráčková soud, Helena Vondráčková fotky, Helena Vondráčková foto, Helena Vondráčková manžel, Helena Vondráčková exekuce, Helena Vondráčková návrhářka, Helena Vondráčková dluhy, Helena Vondráčková uvalení exekuce, Helena Vondráčková tragédka
TOPlist