Helen Hunt - sexy fotogalerie

18.05.2010

Stručný životopis a sexy fotky americké herečky Helen Hunt.

Helen se narodila v roce 1963 v Los Angeles, v Kalifornii. Už odmalička se chtěla stát herečkou, už v devíti letech začala studovat základy herectví a účinkovala v televizní show. Také se několikrát objevila na jevišti, ale film byl pro ni mnohem důležitější, než divadlo.

Mezi její nejznámější filmy patří např. Jsem do tebe blázen (1992), Twister (1996), Lepší už to nebude (1997), Po čem ženy touží (2000), Trosečník (2000), Prokletí žlutozeleného škorpióna (2001) nebo Vějíř lady Windermerové (2004). Objevila se také v oblíbeném seriálu Přátelé (1994).

Stáhnout filmy s Helen Hunt zde

Galerie k článku

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Helen Hunt

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, fotky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, nahé fotky, fotky celebrit, celebrity foto, Nahé celebrity, nahé herečky, sexy fotky, americké celebrity, zahraniční herečky, celebrity photo, Helen Hunt fotky, Helen Hunt nahé fotky, Helen Hunt nude, Helen Hunt bio, Helen Hunt filmy online, Helen Hunt filmy ke stažení, Helen Hunt pics, Helen Hunt sexy pics, Helen Hunt sexy fotky, Helen Hunt nude pics, Helen Hunt sexy galerie, Helen Hunt nude gallery, Hollywood
TOPlist