Heidi Janků v plavkách na chladném Kypru!

21.04.2010

Zpěvačka si na dovolené užila jen zimu! Stále krásná Heidi Janků (47) vyrazila na dovolenou na Kypr, ale bohužel se nedočkala žádného slunce, ale jen studeného a silného větru.

Heidi se těšila na koupání v moři, ale měla smůlu, moře bylo příliš chladné. A tak si zpěvačka smočila ve vodě jen dva prstíčky (a to ještě prsty na ruce), a jen se tak prošla po pláži, což nebylo to pravé ořechové.

Čtěte více: Heidi Janků v bikinách na dovolené!Heidi se však nakonec svlékla do bikin a zapózovala fotgrafům, i když do vody vůbec nevlezla. Kdyby tak zpěvačka ještě sundala tu černou kapuci, byly by fotografie dokonalé. Heidi dokonce naznačila, i letos se její fanoušci mohou těšit na nějaké pěkné akty.

Čtěte více: Heidi Janků nahá kdysi a nyní!Heidi na jarní dovolenou vyrazila s manželem Ivem Pavlíkem a kamarádkami. Vzhledem k tomu, že se nedalo koupat v moři, musela čtyřčlenná skupina popíjet místní víno na balkóně hotelu. Celé dny tak byli naloženi v lihu, takže si dovolenou přesto užili.

Fandím
35 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Heidi Janků

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, sexy zpěvačky, české zpěvačky, Nahé celebrity, plavky, bikiny, krásné zpěvačky, Nahé české celebrity, celebrity v plavkách, Celebrity v bikinách, dovolená, Heidi Janků v plavkách, Heidi Janků v bikinách, Heidi Janků sexy foto, Heidi Janků sexy fotky, zpěvačky v bikinách, zpěvačky v plavkách, kypr
TOPlist