Heidi Janků slaví 53, tohle tělo ale stále nemá chybu!

24.11.2015

Zpěvačka Heidi Janků je na scéně už pěkně dlouho. Začínala ještě jako náctiletá a nutno přiznat, že se milá Heidi za tu dobu prakticky vůbec nezměnila. Dnes jí je 53 let.

Heidi Janků
Zdroj: Facebook

Zpěvačku přitom minuly jakékoliv skandály. Již před mnoha lety se provdala za o třicet let staršího Ivo Pavlíka, se kterým tvoří pár dodnes, kdy je Ivovi přes osmdesát. Žádní milenci nejsou známi, zpěvačka se chová vzorně. Nevadí ji prý ani to, že nemá děti. Ty si prý nepřála po dohodě se svým manželem kvůli své kariéře.

Zpěvačka s výrazným ostravským přízvukem dnes moderuje pořad na TV Barrandov o sexu, natáčí klipy, které někdy poněkud děsí a stále zpívá o stošest. Heidi si udržuje velmi mladistvé vzezření, v plavkách jí to neskutečně sekne, no, řekněte sami!

Fandím
35 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Heidi Janků

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
sexy celebrity, sexy zpěvačky, české zpěvačky, Heidi Janků foto, Heidi Janků narozeniny, Heidi Janků manžel, Heidi Janků tělo, moderátorky TV Barrandov, Heidi Janků zpěvačka, Heidi Janků sexy tělo, Heidi Janků fotografie, Heidi Janků odhalemé tělo, Heidi Janků kariéra, sexy české zpěvačky, Heidi Janků vztah
TOPlist