Harrison Ford v nemocnici - jeho zranění jsou vážnější, než se čekalo!

17.06.2014

Natáčení dalšího pokračování kultovní ságy Star Wars se bohužel neobešlo bez komplikací. Americký herec Harrison Ford (71) se během filmování zranil tak, že musel být odvezen do nemocnice a hospitalizován. Proti předpokladům jsou však jeho zranění vážnějšího charakteru.

Harrison Ford
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

Herec Harrison Ford se zranil již ve čtvrtek minulého týdne, ale tehdy se předpokládalo, že zranění není tak závažné, aby se narušil plánované natáčení filmu. Neštěstí se přihodilo tak, že na Harrisona Forda upadly dveře vesmírné lodi, kterou ve filmu řídí.

Ačkoliv se původně psalo pouze o lehkém zranění kotníku, nyní to vypadá, že Fordova zranění budou asi vážnější. Vypadá to dokonce na zranění pánve a hrudi…

A zbytek herců, jako například oskarová herečka Lupita Nyong’o (31), Mark Hamill (62), nebo Carrie Fisherová (57) jsou prý na produkci filmu, která prý natáčení dostatečně nezabezpečila, pěkně naštvaní. Podobné zranění by se přece mohlo stát komukoliv!

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Harrison Ford

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, americké filmy, americký film, Harrison Ford nemocnice, Star Trek film, Star Trek režie, Star Trek nové pokračování, Star Trek nová verze, Harrison Ford zranění, Harrison Ford hospitalice, Harrison Ford
TOPlist