Harrison Ford má s létáním utrum! Jeho žena mu to zakázala

10.03.2015

Americký herec Harrison Ford (72) přežil leteckou havárii ve stroji, který dokonce sám pilotoval. Létání  bylo jeho dlouholetým koníčkem, ale jak to tak vypadá, zřejmě se s ním bude muset rozloučit. Jeho žena, herečka Calista Flockhart (50) je totiž výrazně proti!

Harrison Ford
Zdroj: Profimedia.cz

Dnes padesátiletá představitelka populární Ally McBeal byla Fordovou nehodou údajně velmi vystrašena, ale stejnou měrou prý byla také naštvaná. Podle ní by měl herec ve svém věku na podobné kratochvíle zapomenout. Stejný názor projevila před půl rokem, kdy si při natáčení vypjaté scény nového Indina Jonese Harrison zlomil nohu.

Na druhou stranu podle mnohých odborníků zvládl manévr Harrison Ford s bravurou. Ačkoliv motor jeho historického letadla vysadil, Fordovi se přesto podařilo přistát, a to mimo obydlenou zónu, takže nedošlo k žádnému zranění. Nešlo o první leteckou havárii, kterou herec přežil. Před několika lety vyvázl z havárie vrtulníku, ten ovšem nepilotoval.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Calista Flockhart, Harrison Ford

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, hollywoodske celebrity, americké celebrity, hollywoodske herečky, američtí herci, Hollywood, Harrison Ford foto, hollywood novinky, hollywoodští herci, Harrison Ford létání, Harrison Ford manželka, Harisson Ford manželství, Harrison Ford žena, Harrison Ford rodina
TOPlist